Gjør-det-selv-justering av VAZ 2114-ventiler. Arbeidsrekkefølgen, klareringer, hvordan du installerer

Alle VAZ-biler utstyrt med åtte-ventilmotorer trenger periodisk justering av de termiske avstandene til gassfordelingsmekanismen. Derfor, hvis VAZ 2114 har 8 ventiler, så også hver 20-30 tusen km, eller enda oftere, bør du sjekke avstandene på ventilene og om nødvendig justere på nytt. Men på injeksjonen på VAZ 2114 16 cl. ting er forskjellige.

Kostnaden for å justere ventilene på en VAZ 2114 er omtrent 1000 rubler, men disse pengene kan spares ved å stille inn deg selv. Du trenger et lite verktøy, et sett følere og skiver for å justere riktig tykkelse.

Ventiljustering på VAZ 2114

Innhold:

  • Symptomer på funksjonsfeil i ventiler
  • Frekvens av prosedyren
  • Hvorfor trenger du å regulere
  • Hva er nødvendig for å sette riktig klaring
  • Hvordan sjekke ventilavstand
  • Fremgangsmåte og instruksjoner for å sette hull
  • Ofte stilte spørsmål

Symptomer på uregulerte ventiler VAZ 2114

Tegn på uregulerte ventiler på VAZ 2114

For å forstå at ventilen må reguleres, er det nødvendig å kjenne til hovedtegnene på forstyrret timing. Symptomer på uregulerte VAZ 2114 ventiler er vanligvis som følger:

  • Timingen ringer. Hvis du, når du starter en kald motor, høres en distinkt metallisk klapring i sylinderhodeområdet, som avtar når den varmer opp, er dette et tydelig tegn på for store hull. Hvis kompresjonen på en eller flere sylindere er for lav (mindre enn 10 atmosfærer), kan dette også være et symptom på en sprengfjærer, utbrenthet av ventilen eller setet. I dette tilfellet vil justering av ventilene 2114 ikke gi noe: du må reparere topplokk.
  • Motoren er troit. Ujevn betjening av forbrenningsmotoren, dens risting, periodiske "blad" på sylinderen og overoppheting kan indikere en fastspent ventil (klaring er for liten eller til og med "borte"). Du kan skille en fastspent ventil fra en alvorlig sammenbrudd ved kompresjon: hvis det er 6-10 atmosfærer, er det en sjanse for at justeringen vil hjelpe, hvis mindre, må du demontere motoren.
  • Skyter mot eksosen. Skudd i eksosrøret, spesielt med plutselig utslipp av gass, indikerer noen ganger en fastkjørt ventil som ikke kan lukkes normalt. Vær oppmerksom på at de karakteristiske symptomene på feil avstand kan være forårsaket av dårlig drivstoff med en RON under 92. Derfor kan du først prøve å bytte bensinstasjon og fylle på 95. Hvis symptomene er borte, kan du fortsette å kjøre uten å berøre timingen. Hvis det ikke hjalp å fylle drivstoff med bensin av høy kvalitet, er det nødvendig å måle termisk klarering og justere klareringene. Hvordan finne ut at ventilen din er for løs eller fastspent, hva du skal gjøre etter diagnosen - finner du i artikkelen nedenfor.

Hyppigheten av ventiljustering på VAZ-2114

Lignende skilt, forutsatt at det ikke er andre feil, vil gradvis vises nærmere 30 tusen km. Omfanget av kilometer som ventilene til VAZ 2114 må justeres til, avhenger av fire hovedfaktorer:

  • drivstoffet som brukes (gass eller bensin, dets oktantal);
  • topplokkens generelle tilstand (ny, otkitalennaya, gammel);
  • kjøremodus (sakte i byen, trafikkork eller raskt på motorveien);
  • termiske belastninger på motoren.

For ikke å ta igjen motorfeil, er det verdt å fokusere på tallene i 10-15 tusen kilometervurderer arbeidet hans etter øret.

Etter en større overhaling eller utskifting av topplokk, bør ventilene justeres igjen etter 1000 km (etter innkjøring). Da må intervallet økes til de vanlige 20-30 tusen.

Hvis motoren går på propan-butan, spesielt hvis ikke dual-mode ECU firmware eller en UOZ-variator brukes, må ventilene justeres mye oftere - hver 10.000 km... Dette skyldes at topplokkene i slike tilfeller varmes opp mer og hullene går tapt raskere.

Det er ofte nødvendig å justere ventilene etter at motoren blir overopphetet, siden de ved høye temperaturer kan:

  • saler - forlate;
  • overflaten på vaskemaskinen eller kamakslen - for å "gni inn";
  • ventil - å sitte dypere i setene på grunn av innkjøring.

Du kan bestemme hvor mye VAZ 2114-ventilene justeres spesielt i ditt tilfelle, og du kan følge instruksjonene beskrevet nedenfor. Hvis du har spørsmål om hva som er justeringen av VAZ 2114-ventilene, hva er den til og hvordan du gjør det, vil denne guiden gi omfattende svar på dem.

Dette materialet gjelder bare VAZ 2114 (og andre VAZ-biler) utstyrt med motorer med 8 ventiler 2111, 21114 og 11183. Modifikasjoner utstyrt med 16-ventil forbrenningsmotorer 2112x ("shesnar") har hydrauliske kompensatorer og trenger ikke periodisk justering av termisk klarering!

Hva er ventiljustering for?

Du kan lage en lang liste over hva VAZ 2114 ventiljustering påvirker, men hovedpunktene i denne listen er:

  • ensartethet av motoren;
  • levetid for timingelementer;
  • drivstofforbruk;
  • motorkraft og gassrespons.

Selv om vi ikke tar i betraktning at ujusterte klareringer reduserer motorens ressurs (og dette er det viktigste), begynner elementæren å fungere jevnere og etter å ha justert den, spiser litt mindre drivstoff. Så basert på disse argumentene er det ikke vanskelig å forstå hva forskriften gir.

Hva trenger du for å justere de termiske hullene?

For å stille inn de termiske avstandene, trenger du skiver for å justere VAZ 2114-ventilene, målesonder, samt flere enheter som forenkler oppgaven.

Hvilket verktøy er nødvendig for å justere hullene i VAZ 2114:

Måling av gaptykkelse og montering av mellomlegg

  • Stjerneskrutrekker (for grenrør);
  • 10 nøkkel (for deksel, beltebeskyttelse og gasskabelstrammerstripe);
  • sett for justering av ventiler VAZ 2114 ("fang" og stopp);
  • topplokk ventilventil pakning (katalognummer 2108-1003270-01, 2108-1003270-10, 2108-1003270-11, pris ca 100-200 rubler);
  • vifte med sonder fra 0,05 til 1 mm med et trinn på 0,05 mm;
  • sprøyte for suging av olje fra topplokket.

Enheten for justering av ventilene VAZ 2114 er et rør med hull langs kantene, som en bevegelig "fang" er satt på. Med hjelpen blir ventilen presset ut for å få tilgang til vaskemaskinen. Det andre nødvendige verktøyet for justering av VAZ 2114-ventilene er de hammerformede klemmene, som låser skyvekoppen i klemt stilling. Vanligvis selges disse enhetene som et sett, deres pris er ca 200-400 rubler.

Hvilke skiver å kjøpe for justering

Etter å ha kjøpt et verktøy for å sette termiske hull på en VAZ 2114, må du også kjøpe skiver. De selges som et sett (men vanskelig å finne), og hver for seg. Hvis det ikke er noen data om skivene som er i bruk nå, må du kjøpe dem etter å ha målt klaringene og målt tykkelsen på gjeldende skiver.

Justerskivene er universelle for alle åtte-ventilers forhjulsdrevne VAZ-motorer. Deres katalognummer er 21080-1007056-XX, hvor XX er et tall som avhenger av produktets tykkelse. Slike skiver brukes på alle bånd med en "åtte-bug", fra 2108 til Grant.

Originalt sett med skiver for VAZ 2114 (3-4,5 mm)

Det er to typer skiver for justering av VAZ-ventiler: "original" og "kooperativ". Den første er fabrikkprodukter levert til transportøren, den andre er produsert av tredjepartsfirmaer. Du kan skille dem med skriften som markeringen brukes med:

  • original (pris - ca 150-200 rubler per stykke) - rektangulære segmentnumre brukes, som på skjermen til en elektronisk klokke og andre enheter;
  • kooperativ (pris - opptil 100 rubler) - vanlige trykte eller store bokstaver, ikke delt inn i segmenter.

Hvis du trenger å justere VAZ 2114 ventiler for 8 ventiler, anbefaler vi sterkt at du finner nøyaktig de originale skivene med segment rektangulære tall. Størrelsen deres garanteres å matche markeringene, og hardheten sørger for lang levetid.

"Kooperative" produkter (med "avrundede" tall) er ekstremt ustabile i kvalitet. Ofte går slike skiver bare 4-5 tusen km. Så, fra erfaringene med å utføre lignende arbeid på VAZ 21099, kom den brukte vaskemaskinen fra "kooperativt" sett i full forfall etter 4000 km. Motoren ringte og fungerte ustabilt, og utviklingen var synlig for det blotte øye. Å kjøre lenge med en slik vaskemaskin er farlig for motoren, som kan bli ødelagt av uregulerte ventiler: symptomene på VAZ 2114 vil forverres, og som et resultat vil kamaksentrikken til kamakslen bli brukt mer enn det er tillatt.

Kontroll av termisk avstand på ventiler VAZ 2114

Kontrollere og justere ventilavstandene til VAZ 2114: video

For å måle de termiske hullene i gassfordelingsmekanismen VAZ 2114 riktig, trenger du:

  • en skrutrekker for å fjerne rørene;
  • nøkkel 10 for fjerning av topplokk og belte;
  • ventiljusteringsskjema VAZ 2114;
  • et sett med sonder fra 0,05 til 1 mm (med et trinn på 0,05 mm) for å måle ventilklaring på VAZ 2114;
  • en justeringsanordning for å fjerne innfødte skiver;
  • mikrometer for måling av skivens reelle tykkelse;
  • spiss pinsett for å fjerne skiver.

Justeringsanordning som låser seg over ventilene

Korrekt justering av VAZ 2114-ventilene er mulig uten å bruke mikrometer, men i dette tilfellet må du kjøpe nye skiver med margin i begge retninger. Det vil si at hvis det kreves en 3,1 mm vaskemaskin, er det verdt å kjøpe både 3.05 og 3.15, og enda bedre - også 3.0 og 3.2. Dette er nødvendig slik at hvis den faktiske størrelsen på den gamle vaskemaskinen ikke samsvarer med merkingen, er det mulig å oppnå riktig klaring ved å velge og måle med følere.

Hvis merkingene på gamle skiver slettes, er det vanskeligere å gjøre uten mikrometer. Den kan erstattes med en vernier tykkelse, men igjen, du trenger en forsyning med skiver. Siden denne måleenheten har relativt lav nøyaktighet (+ -0,1 mm), vil du trenge et stort tilbud av skiver fra målt både i pluss og minus. Det vil si at hvis tykkelsen viste størrelsen på de gamle 3,3 mm, og i følge beregninger er det nødvendig med 3,4 mm for riktig spalte, anbefales det å kjøpe alle størrelser fra 3,1 til 3,6 mm.

Ventilavstand VAZ 2114 8 ventiler - 0,35 mm ± 0,5 mm for eksos og 0,2 mm ± 0,5 mm for inntak.

VAZ-biler produsert etter 2011 (motor 11186) har hull øket med 0,5 mm, noe som skyldes en annen sammensetning av ventilsetematerialet. I 2114 (og andre samaras) ble ikke slike motorer installert i serie, men vurder dette øyeblikket hvis motoren ble skiftet på bilen.

Før justering av VAZ 2114 injektorventil (forgasser "fours" ble ikke masseprodusert), må du kjøle ned eller varme opp motoren til ca 20 grader. Dette er viktig, siden hullene vil være null på en varm motor (ca. 90 grader) og på en superkjølt - for stor, og det vil ikke fungere å måle dem riktig!

Bruk prosedyren og nødvendige justeringsverktøy som beskrevet nedenfor, når du sjekker.

Hvordan måle ventilavstand

Prosessen med å måle klaring og justere ventiler på 8-ventilers VAZ-motorer

For å måle ventilavstandene, gjør du slik:

  1. Plasser bilen på et jevnt underlag.
  2. Jack opp høyre forhjul og sett på tredje eller fjerde gir.
  3. Åpne hetten.
  4. Fjern dekselet til registerreimet med en 10-nøkkel.
  5. Koble ventilasjonsrørene til veivhuset fra ventildekselet ved å løsne klemmene med en skrutrekker.
  6. Fjern ventildekselet med en nøkkel 10. Hvis gasskabelens spenningsbrakett blir forstyrret, fjerner du den med samme nøkkel.
  7. Drei det jekkede hjulet, og rett merket på kamakselhjulet med fremspringet på blokken.
  8. Merk remskiven, legg til tre ekstra merker hver 90 grader. De kan påføres med en markør eller kjerne, og bruk en firkantet linjal for merking, og legg den på siden av remskiven slik at den går gjennom midten av akselen.
  9. Pump ut oljen fra sylinderhulrommene i nærheten av brønnene ved hjelp av en sprøyte og tøm den inn i oljekanalene.
  10. Installer skiveveksleren på dekselknappene slik at når spaken trykkes, går hunden mellom ventilskiven og kamakselen eksentrisk.

Når forarbeidene er fullført, kan du levere et måleinstrument (mikrometer, sonde), pinsett og ta målinger direkte. Du trenger også et VAZ 2114 ventiljusteringsbord, som regulerer målesekvensen.

Driftsrekkefølgen til VAZ 2114-ventilene, hvis de telles fra siden av beltet, uavhengig av motorversjonen, er som følger:

  • 1 eksamen;
  • 2 innløp;
  • 3 innløp;
  • 4 uteksaminering;
  • 5 eksamen;
  • 6 innløp;
  • 7 inntak;
  • 8. uteksaminering.
Du kan også skille eksosventilene visuelt: eksosmanifoldrørene av jernholdig metall passer til dem fra baksiden (inntaksmanifolden er laget av aluminiumslegering).

For å måle gapet, bruk følermålere ved å sette dem inn mellom kamakselkammen og skiven. Begynn med en tynn sonde, og flytt dem oppover. Størrelsen på sonden, som passerer "tett" (den nest største passer ikke lenger), og vil være klareringsstørrelsen til den valgte ventilen. Registrer verdien som er oppnådd for hver ventil på et stykke papir. Ventiljusteringsbordet skal se ut slik:

1 sylinder2 sylindere3 sylindere4 sylinder
Ventil12345678
AvtaleUtgivelseInnløpInnløpUtgivelseUtgivelseInnløpInnløpUtgivelse
Norm0,350,20,20,350,350,20,20,35
Mellomrom0,270,170,130,330,330,130,130,27
Vaskemaskin3,63,883,73,63,753,623,693,7
Beregningsresultat3,523,853,633,583,733,553,623,62
Ny vaskemaskin3,53,83,63,573,73,553,63,62
Resultat0,020,050,030,010,0300,020
Gap etter0,350,210,20,350,350,2~ 0,190,35
Skiver installert350 glidelås380 glidelås360 anlegg357370 anlegg355 glidelås360 anlegg362 anlegg
Ta vare på før justering0,080,030,070,020,020,070,070,08

Rekkefølgen av ventiler VAZ 2114 under målingene vil det være slik:

  1. Vri hjulet fremover slik at fabrikkmerket på kamakselhjulet er 2-3 tenner foran merket på blokken. I denne posisjonen måler du klaring til 1. (eksos) og 3. (inntaks) ventil.
  2. Drei trinsen 90 grader, og vri hjulet fremover slik at neste merke du gjorde tidligere er 2-3 tenner foran blokkfremspringet. Mål klaringene til 2. (inntak) og 5. (eksos) ventil.
  3. Drei trinsen ytterligere 90 grader foran neste hakk. Mål klaringene til 6. (inntaks) og 8. (eksos) ventil.
  4. Drei trinsen 90 grader fremover igjen slik at det tredje merket du laget er 2-3 tenner foran blokkmerket. Mål klaringene til 4. (utløp) og 7. (innløps) ventil.
Du kan bare vri motoren forover og bare ved rattet eller ved veivakselhjulet (men det er upraktisk å krype til den). Ikke vri motoren bakover eller roter den ved kamakselhjulet, da dette kan glide tannremmen!

Hvis du ikke vet dimensjonene på skivene som brukes, må du finne ut av det etter å ha målt hvert gap. For å gjøre dette må du vekselvis fjerne skivene og skrive ned tallene deres, nummereringen av VAZ 2114-ventilene er den samme som ovenfor:

  1. Roter vaskemaskinen godt slik at utskjæringen peker fremover. Vaskemaskinen fjernes med en pinsett gjennom denne utskjæringen.
  2. Sett verktøyets klo mellom vaskemaskinen og kamakslen, trykk ventilen ned og hold den der.
  3. Sett en hammerholder i gapet mellom kamakslen og skivebrønnen, og hvil den på kanten av brønnen, slik at brønnen forblir innfelt når hunden løses ut.
  4. Lirk vaskemaskinen med en pinsett gjennom sporet i brønnen og fjern den.
  5. Se på vaskemerkingene (hvis det er et mikrometer eller slettede markeringer - mål tykkelsen nøyaktig), legg den på plass igjen (legg den i tall) og skriv den ned på platen.
  6. Gjør det samme (trinn 1-5) med resten av ventilene.

Fremgangsmåten for justering av VAZ 2114-ventilene vil være den samme som når du måler hullene. Men før du justerer VAZ 2114-ventilen, må du gjøre beregninger og velge skiver for justering i henhold til formelen.

Ventiljusteringsformel

Hvordan velge riktig vaskemaskin

Valget av skiver etter kontroll for å stille inn riktig klaring skal gjøres i henhold til følgende formel:

A = B + (C-D) mm

Hvor:

  • A - tykkelsen på den nødvendige vaskemaskinen;
  • B - tykkelsen på den gamle vaskemaskinen;
  • C - oppnådd klarering;
  • D - riktig klaring.

Innløpsventiljusteringspeil

For eksempel målte du en eksosventilklaring på 0,45 mm, tykkelsen på vaskemaskinen som er brukt er 3,5 mm, og riktig klaring skal være 0,35 mm. Totalt får vi:

3,5+(0,45-0,35)=3,6

det vil si at du må sette vaskemaskinen 3,6 mm

Etter at målingene er tatt for alle ventiler, er det nødvendig å velge skiver av riktig størrelse og erstatte dem på alle ventiler der avstanden ikke er riktig (0,35 ± 0,5 mm for utløpet, 0,2 ± 0,5 mm for inntaket) ...

Ventilavstandstabell for VAZ 2114

MellomromMotor
21083 ( 2111, 21114, 11183)11186
BensinHBOBensinHBO
InnløpMinimum0,15 mm0,2 mm0,2 mm0,2 mm0,2 mm
Nominell0,2 mm0,25 mm0,25 mm0,25 mm0,25 mm
Maksimum0,25 mm0,3 mm0,3 mm0,3 mm0,3 mm
Videregående eksamenMinimum0,3 mm0,35 mm0,35 mm0,2 mm0,4 mm
Nominell0,35 mm0,4 mm0,4 mm0,25 mm0,45 mm
Maksimum0,4 mm0,45 mm0,45 mm0,3 mm0,5 mm

Justere hullene på VAZ 2114-motoren - instruksjoner og driftsprosedyre

Hvis VAZ-ventilene banker, er dette en direkte indikasjon for å justere deres termiske hull. Ventiljusteringen av VAZ 2114-injektoren gjøres på samme måte som på første generasjon forbrenningsmotorer fra Samar forgasser (2108-21099). Hovedoppgaven er å sette skivene med riktig tykkelse basert på indikatorene for den foreløpige kontrollen av klaringene og observere rekkefølgen til ventilene.

Under justeringen må skivene installeres med tallene nede. Hvis ikke, se på kamakselmarkeringene og neste justering du ikke kan gjøre uten å måle tykkelsen på skivene.

Fremgangsmåten for justering av ventiler VAZ 2114

Ventilene til VAZ 2114 (åtte-ventilinjektor) justeres i samme rekkefølge som målingen av klaringene:

Den riktige prosedyren for justering av ventilene VAZ 2114

  1. Vi setter remskiven på det første (fabrikken) merket, foran blokkmerket med 2-3 tenner. Bytt skiver til 1 og 3 ventiler, vi foretar en kontrollmåling med sonder. Hvis spalten er for liten, kan du prøve vaskemaskinen ett trinn mindre (-0,05 mm), for stort - ett trinn mer (+0,05 mm).
  2. Vi dreier skaftet 90 grader fremover, 2-3 tenner foran det andre (hjemmelagde) merket. Skifte skiver 2 og 5 ventiler, utføre kontrollmålinger.
  3. Vi dreier skaftet ytterligere 90 grader, foran det tredje (hjemmelagde) merket. Skifte skiver - 6 og 8 ventiler, utføre kontrollmålinger.
  4. Siste gang vi dreier skaftet 90 grader fremover, 2-3 tenner foran det fjerde (hjemmelagde) merket. Skifte skiver 4 og 7 ventiler, utføre kontrollmålinger.

Hvis noen av hullene viser seg å være normale, ifølge resultatene av målingene, kan de hoppes over. Dette er en vanlig praksis, siden eksosventilene VAZ 2114, som varmes opp mye mer, mister hull raskere. Situasjoner er vanlige når ventilavstandene til VAZ 2114 ved utløpet må justeres hver 10. tusen km, mens innløpsventilen 2114 beholder riktig klaring selv etter 30-50 tusen. Dette skjer spesielt ofte når du kjører på bensin.

Fremgangsmåten ovenfor for måling og justering av hullene anbefales av produsenten, men du kan avvike fra den (ingenting dårlig vil skje), for eksempel hvis bare 1 eller 2 sylindere må justeres. Hvis timingen er riktig innstilt, kan du ikke se på merkene, ganske enkelt ved å justere innløps- og utløpsventilen VAZ 2114 på hver ønsket sylinder. Det er bare viktig å plassere eksentrikken riktig: den må se opp. Men metoden uten merker er upraktisk fordi motoren må skrives mye oftere.

Det er bare nødvendig å sette hullene strengt i henhold til merkene på 11186-motoren (Kalina, Granta, ble ikke installert serievis den 2114, men er installert av noen eiere under "byttet"), fordi denne ICE kan ha stempler med ventiler .

Etter at justeringen av VAZ 2114-ventilene med dine egne hender er fullført, sett på plass ventildekselet (tappene strammes med et dreiemoment på 2-4,7 Nm) og skru tilbake alle de fjernede elementene.

Populært blant garasjehåndverkere er smøring av paringsflater med tetningsmiddel, men dette er feil. Tetningsmiddel er et fremmedlegeme som kan tette motoren og er ikke nødvendig hvis en ny pakning er installert.Det er bedre å bruke 100 rubler på en ny tetning enn å returnere den gamle tannkjøttet til sin plass og smøre tetningsmassen på den (fordi den gamle sannsynligvis lekker uten den).

Hvis du har justert VAZ 2114-ventilene riktig, vil hullene bli normale, motoren vil slutte å ringe ventiler og vil gå jevnere. Men hvis alt er gjort riktig, oppfylles dimensjonene, og motoren fortsatt troit, ringer, etc. - kanskje kamakslen er for slitt eller løs. I dette tilfellet er det nødvendig med reparasjon med utskifting av slitte deler.

Det store pluss av de åtte-ventilede VAZ-motorene som brukes på Lada 2114 er at hvis du justerte dem feil, så er det maksimale som kan skje at motoren ikke vil starte, eller den vil fungere av og til, men ventilene er ikke i fare for bøying.

På motorer 21083 (1,5 l, forgasser, ble installert bare tidlig i 2115), 2111 (1,5 l, injektor), 21114 eller 11183 (1,6 l, injektor), bøyer ikke ventilen selv om tannremmen går i stykker, siden stemplene er rillet med tilstrekkelig dybde. I åtte-ventilfamilien med VAZ-motorer bøyer bare modell 11186 ventilen, men den ble ikke installert fra fabrikken den 2114.

Ofte stilte spørsmål og finesser når du justerer ventiler på en VAZ 2114

  • Hvordan bestemme vinkelen på akselposisjonen uten merker?

    Hvis merkene ikke påføres, må du merke remskiven selv. Hvis det er problematisk å gjøre dette (for eksempel remskiven er ikke synlig), kan du navigere etter merket på svinghjulet. Den skal være i tråd med merket på clutchvinduet. Deretter må du merke remskiven selv (merkene på remskiven og på svinghjulet må matche merkene på motoren). For hvert par ventiler (formelen for justering av VAZ 2114-ventilene er angitt ovenfor), er det nødvendig å vri trinsen fremover 90 grader.

  • Er det mulig å gjøre uten å justere ventilene?

    Når de termiske hullene kommer på avveie, begynner motoren å virke feil og slites raskt. Derfor er det viktig å justere ventilene med jevne mellomrom! Teoretisk sett kan du selvsagt installere et topplokk med hydrauliske kompensatorer (for eksempel fra en shesnary), men dette krever store endringer, og det er lettere å umiddelbart sette en 16-ventils motorenhet.

  • Må jeg sjekke komprimeringen når jeg justerer klareringene?

    Dette er valgfritt, men veldig ønskelig. Godt trykk i sylindrene (12-14 atm) bekrefter at avstandene er justert riktig og ventilene ikke er forgiftet. Hvis komprimeringen fremdeles er svak, betyr det at justeringen av VAZ 2114-ventilene med dine egne hender ble gjort feil (ventilene er fastspent), eller det ble gjort for sent, og du kan ikke gjøre uten reparasjon av topplokk på grunn av slitasje eller utbrenthet av ventilene.

  • Påvirker ventilklaringen kaldstart?

    Ja, hvis motoren starter dårlig på kulde, kan det være et tegn på feil avstand. Hvis det ikke ringer på ventilene, er hullene ikke tilstrekkelige, og hvis det ringer for mye, er det for stort.

  • Hvorfor forsvinner skyvet etter justering av ventilene?

    Hvis motoren trekker dårligere etter justering av ventilene, betyr det at justeringen enten ble utført feil, eller at motoren trenger reparasjon. For eksempel vil slitte kamakselkammer føre til at sylindrene blir mindre fylt eller rengjort. Løse eller brente ventiler fører til tap av kompresjon. Ujusterte ventiler kan dekkes med karbonavleiringer, som spiller rollen som en tetning, og etter justering gnages ventilene selv, karbonavleiringer fjernes og kompresjonsrester forsvinner.

  • Avhenger justeringsprosedyren av motorvolumet?

    Nei, justeringen av ventilene VAZ 2114 1,5 og 1,6 er identisk. Den eneste advarselen er at på motorer med elektronisk gass (senere modifikasjoner av biler) er det ingen gasskabelstrammer som forhindrer at dekselet fjernes.

  • Er ventilinnstillingen forskjellig for bensin og gass?

    Justeringen av VAZ 2114-ventiler for gass utføres på samme måte som for bensin, men med en endring: det anbefales å sette eksosventilene til 0,05 mm "pluss" (det vil si at gapet ikke er 0,35, men 0,4 mm). Dette er spesielt viktig for motorer uten UOZ-variator eller dual-mode ECU firmware for HBO. Siden gass brenner lenger enn bensin, må den antennes litt tidligere.På grunn av dette brenner det gjenværende drivstoffet allerede i eksosrøret, ventilen varmes opp mer og nakken forlenges mer. Det er ikke nødvendig å øke gassklaring på inntaksventilene. De avkjøles normalt av den innkommende blandingen, og det er ingen overdreven termisk utvidelse av nakken.

  • Hva om gapet ikke er satt?

    Hvis klaring ikke er innstilt, har ventilsetet gått for mye opp i hodet. Som et midlertidig tiltak (for å komme til overhalingen) er bruk av "samarbeidende" skiver med redusert tykkelse egnet, siden fabrikkskiver tynnere enn 3 mm ikke produseres. Du kan også spisse enden av ventilen, men uten å demontere topplokk, vil spon komme inn i motoren. Merk: en for tynn skive kan sitte for dypt i brønnen, noe som vil føre til at kamakslen klamrer seg til kanten av brønnen og slites raskere.

  • Kan vaskemaskinen slipes til riktig tykkelse?

    Under ingen omstendigheter bør skivene slipes for å justere tykkelsen med en fil eller smaragd. For det første vil du aldri få den overflatepresisjonen du vil ha. For det andre vil du slette sementittlaget som er oppnådd på fabrikken ved overflateherding, og en slik vaskemaskin vil ikke vare lenge.

Siste innlegg